בדומה לרכב, גם במחשב יש צורך לבצע תחלופה של חלקים אחת לכמה זמן. זה לא רק עניין של תקלה או חוסר תפקוד, אלא גם עניין של שדרוג, במילים אחרות, כשמחשב מפסיק לעבוד במהירות סבירה, דבר שקורה עם הזמן. החלקים שיש נטייה להחליף אותם , סידי-רום, מאוורר, כרטיסי זיכרון, ספק כוח, כרטיסי מסך.

את כל החלקים האלה וכן חלקים אחרים למחשב, ניתן למצוא אצל הטכנאים שלנו. הם ישמחו להתקין לכם אותם. אצלנו תוכלו ליהנות מאפשרות להשאיר פרטים ולקבל מענה תוך זמן קצר. בנוסף יש לכם אפשרות לשאול את המומחים שלנו בפורום שאלות בנושא.

שאלות גולשים מהפורום בנושא חלקים למחשב

מחשבים ניידים אפל

היי, מישהו יודע איפה אפשר לקנות חלקים למחשבים ניידים של אפל? קניתי 2 מחשבים ניידים אפל משומשים באתר יד שנייה ועכשיו אני מתכנן לתקן ולשפץ אותם. אני צריך מסך, מעבד וכרטיסי קול. תודה, נועם מרמת גן.

הודעות בפורום פורום טכנאי מחשבים 12/09/2013
הרכבה עצמית

היי כולם, מה דעתכם, אפשר יהיה לקנות חלקים למחשב ולהרכיב אותו בעצמי? לא אכפת לי אם זה ייקח לי קצת זמן, נראה לי מגניב להרכיב מחשב לגמריי לבד, לבחור את החלקים הכי טובים. מעבדה לתיקון מחשבים ניידים...

הודעות בפורום פורום טכנאי מחשבים 21/04/2013
שאלה על חלקי חילוף

המון מעבדות מחשבים מפרסמות שהן משתמשות רק בחלקי חילוף מקוריים. אני שואל איך בכלל הלקוח הפשוט יכול לדעת? הם יכולים בקלות לשים חלקים למחשב מתוצרת פחות איכותית ורוב האנשים בכלל לא ישימו לב. איך...

הודעות בפורום פורום טכנאי מחשבים 21/04/2013