enter-article תיקון טאבלט – כל מה שאתם צריכים לדעת - מדריך טכנאי מחשבים ארצי
טכנאי מחשבים » מאמרים וחדשות » תיקון טאבלט – כל מה שאתם צריכים לדעת

תיקון טאבלט – כל מה שאתם צריכים לדעת

עם כל הפונקציות שיש בטאבלטים, שכחנו שהם עלולים גם להתקלקל. הנה כמה בעיות שעלולות לצוץ והפתרונות שלהן
 
אין מכשיר חשמלי או אלקטרוני אשר לא מתקלקל או סובל מבעיות כאלו ואחרות. ישנה שחיקה, ישנן וירוסים, המכשיר יכול ליפול, להסדק, לא להדלק ולסבול משאר בעיות שונות. לכן, טוב שיש מעבדות מובילות ומתקדמות העוסקות בתחומי תיקון מחשב כף יד, תיקון מחשב נייד, תיקון טאבלטים והכל בידי טכנאי מחשבים איכותיים ומקצועיים. אז מאלו בעיות הנכם עלולים לסבול ואיך לפתור אותן?
 
טאבלטים – בעיות נפוצות ופתרונן

להלן מספר בעיות נפוצות של טאבלטים ודרכים לפתור אותן:
  • בעיה: מסך הטאבלט נסדק או נשבר
פתרון: גם במידה והטאבלט עדיין עובד, לא נכון ולא בטוח לעבוד עם טאבלט בעל מסך שבור או סדוק. במקרה כזה יש לגשת אל מעבדות מיוחדות המעסיקות טכנאי מחשבים מקצועיים ולהחליף לחלוטין למסך חדש.
  • בעיה: מכשיר הטאבלט לא נדלק אך נורה לבנה מהבהבת
פתרון: יש לוודא כי הסוללה תקינה ולטעון את המכשיר. לאחר מכן בצעו אתחול כפוי ע"י לחיצה של 3 שניות על לחצן הדלקה/כיבוי ובמקביל על לחצן עוצמת קול.
  • בעיה: טאבלט לא מתחבר לאינטרנט בבית אך כן לזה של השכן
פתרון: מדובר בעניין פשוט של שינוי בהגדרות. יש להחליף את ערוצי השידור בראוטר כדי שהטאבלט יתחבר אליו וזה יאפשר גישה לאינטרנט.
  • בעיה: אייפד נתקע במסך שחור ואינו מגיב
פתרון: אתחול המכשיר במקרה כזה יפתור את הסוגיה ואין חשש למחיקת מידע. יש ללחוץ בו זמנית על כפתורי Homeו-Powerולאחר מספר שניות האייפד יכבה ויידלק שוב מחדש וזה הזמן לעזוב את הכפתורים הלחוצים.
  • בעיה: הטאבלט לא נטען כראוי
פתרון: ישנם טאבלטים אשר מגיעים עם מטענים מיוחדים דוגמת טאלט Nexus 7. שימוש במטענים לא ייחודים לטאבלט שלכם עשוייה לא להיות מלאה או לארוך זמן רב. במידה והנכם משתמשים במטען הראוי אך עדיין הטעינה אינה טובה, הסוללה יכולה להיות פגומה או המטען עצמו ויש צורך לבדוק אותם ואולי להחליפם במידת הצורך.

  • בעיה: טאבלט לא עובד כראוי מבחינת תוכנה
פתרון: במקרה כזה יש כנראה צורך בהתקנת מערכת הפעלה חדשה בטאבלט. בדיוק כפי שמבצעים תיקון מחשב כף יד, תיקון מחשב נייד ונייח ע"י עדכון תוכנה, גם פה התקנת מערכת הפעלה מחדש תפתור בעיות תוכנה וזרימה של המערכת.
  • בעיה: הטאבלט נפל לשלולית או נשפך עליו נוזל כשלהו
פתרון: זו בעיה שכיחה אשר יכולה בהחלט לפגוע בטאבלט וברכיבים הפנימיים שלו. במקרה כזה יש לגשת למעבדה ואל טכנאי מחשבים מיומנים אשר יתקנו את הטאבלט, יחליפו רכיבים שנפגעו במידת הצורך ואפילו ימנעו קורוזיה מהמכשיר בעתיד.
  • בעיה: נמחקו קבצים מהטאבלט או מידע נעלם פתאום או נמחק
פתרון: אל דאגה. במקרה זה יש לגשת למעבדה שכן להם הכלים לשחזר נתונים מהטאבלט כיוון שקבצים ומידע לא נעלמים או נמחקים כל כך בקלות ולכן יש מקום לאופטימיות גם במקרה זה.
 
באתר זה דאגנו לרכז עבורכם את טובי אנשי המקצוע, טכנאי מחשבים מומחים ואת מיטב המעבדות המתמחות עם תיקון מחשב כף יד, תיקון מחשב נייד, תיקון מחשב נייח וכמובן תיקון טאבלטים, פלאפונים, סמארטפונים ועוד. לקבלת מידע נוסף כמו גם הצעות מחיר מדהימות שלא תקבלו בשום אתר אחר, פשוט מלאו טופס קצר ונציגינו יחזרו אליכם במהרה עם פרטים, תשובות, ייעוץ וכמובן הצעות מפתות מאוד וייחודיות עבורכם.
 
דאגו לנקות את הטאבלטים שלכם מידי פעם ולשמור עליהם מלכלוך ואבק שכן זה יעזור מאוד להאריך את תקופת פעילותם ועשוי לחסוך לכם בעיות עתידיות

עוד באותו נושא

מדריך שמירה על מחשב – הגנה מלאה על מידע חשוב

מדריך שמירה על מחשב – הגנה מלאה על מידע חשוב

שמירה על המחשב תמנע כאבי ראש מיותרים וזמן שמתבזבז על התקנות מחדש כמו גם תבטיח עבודה איכותית ורציפה יותר של המחשב ללא תקלותהמחשב שלנו מכיל...

מחירון תיקון מחשבים

מחירון תיקון מחשבים

רגע לפני שאתם מחליטים לנטוש את המחשב הישן ולרכוש חדש, הנה מחירון שיציג בפניכם כמה עולה לתקן את המחשב כולנו, מי פחות ומי יותר, תלויים...

מחירון מחשבים נייחים

מחירון מחשבים נייחים

יאיר לפיד כתב פעם שאנחנו קונים מחשב, ואז הוא מתחיל לקנות לעצמו את הציוד מסביב. ובכן, בואו נראה כמה המחשב מוציא מאיתנו החזון למחשב...

כיצד רוכשים מחשב חדש

כיצד רוכשים מחשב חדש

מעטים המכשירים שגורמים לאנשים להתרגש כמו רכישת מחשב חדש, השאלה היא, האם הם יודעים לרכוש את המחשב הטוב ביותר בשבילם? מחשבים למכירה היא...

טכנאי מחשבים עד הבית – ביקור בית למחשב

טכנאי מחשבים עד הבית – ביקור בית למחשב

מחשבים הם חלק מרכזי בחיינו אך כאשר הם מתקלקלים יומינו יכול להתהפך מיידית. בשביל זה ישנם טכנאי מחשבים עד הבית להצלת המצב והיום   נראה שלא...

string(36) "categoryתיקון מחשב נייד"